Blog

Jedna strona o kilku obliczach. Kilka słów o responsywności.

Responsywność (RWD - Responsive Web Design) - oznacza dopasowanie elementów strony internetowej takich jak grafika czy treści do urządzeń o różnej wielkości (z różną rozdzielczością) wyświetlaczy. Czym jest responsywność stron? Często mylone pojęcie ze stroną mobilną. Strona mobilna jest zazwyczaj okrojoną wersją strony desktopowej i jest to przeważnie strona na
Czytaj więcej

Dlaczego nie jesteśmy agencją reklamową?

Na polskim rynku roi się od firm, które według wielu różnią się między sobą wyłącznie nazwą. Większości społeczeństwa wydaje się, że osoby w nich pracujące tylko siedzą na tym, gdzie plecy tracą swą szlachetną nazwę i wklepują "coś" w te komputery. Niestety często zdarza się tak, że firmy starają się
Czytaj więcej

Oferta

Co tworzymy?

Strony internetowe

Otrzymując od nas ukończoną stronę możesz mieć pewność, że dostajesz nowoczesny projekt i technologię. A wygląd Twojej strony na urządzeniach mobilnych oczaruje niejednego klienta.

Więcej

Sklepy online

Zaprojektujemy od podstaw aplikację, która idealnie odda ducha Twojej branży, a perfekcyjnie opracowana wersja mobilna pozwoli dokonywać zakupów z dowolnego miejsca. Z przyjemnością.

Więcej

Identyfikacja wizualna

Każdy projekt związany z Twoją marką, traktujemy jako kolejne wyzwanie, które ma uczynić Twoją firmę bardziej rozpoznawalną i dobrze kojarzoną.

Więcej
Umów spotkanie